TÜM ÜRÜNLER GÜMÜŞ SERTİFİKASIYLA GÖNDERİLİR
TÜM ÜRÜNLER GÜMÜŞ SERTİFİKASIYLA GÖNDERİLİR
  +90 (551) 031 58 76
Para Birimi Seçimi

Osmanlı Gümüş Hakkında 

20 yılı aşkın bir süredir, mücevherat sektöründe faaliyet gösteren OTTOMAN MÜCEVHERAT çatısı altında kurulan Osmanlı Gümüş markası Türkiye’de geleneksel gümüşten farklı olarak modern tasarımlarıyla mücevher sektöründe öncü marka olarak yer almaktadır ve devamlılığını korumaktadır. Osmanlı Gümüş, her sezon yüzlerce modelden oluşan özel koleksiyonlarını  müşterilerine sunarak, geniş ürün yelpazesi ve çeşitliliği ile beğeni toplamaktadır.

Gerek sosyal ağlarda gerekse mağaza satışlarında; alışılmışın dışında ve müşteri memnuniyeti odaklı standartları ile takı tasarımını Türkiye'de üst seviyelere çıkartmakta ve Türkiye pazar lideri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Neden Bizden Ürün Almalısınız?

Çünkü ürünlerimizi kaliteli ve dayanıklı şekilde üretiyoruz. Aynı Gün kargoya veriyoruz. 13 Yıllık online satış deneyimimizle her gün yeni çeşitler ile en uygun ürünleri size ulaştırmaya çalışıyoruz.

Hedeflerimiz 

Osmanlı Gümüş olarak hedefimiz, dünyadaki her yere kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermek. Tüm satış sitelerinde gümüş ve çelik takı gruplarında, Türkiye pazar lideri olmak.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.