35 Besmele Bayan Gümüş Kolye Zincir (2542728404)

İndirim Oranı : %24 İndirim
Fiyat : ₺129,90
İndirimli : ₺99,00

Kolye Dahil Süper Fiyat - Süper Hızlı Kargo!!

Adet

Artır Azalt

Osmanlı Gümüş Güvencesiyle

925ayar Gümüş Kolye

Bu Kolye Allahın İzniyle  Bolluk Ve Bereket Getirir Cin Ve Şeytandan Korur.

 

EBATLAR:

ZİNCİR UZUNLUK: 50cm  AĞIRLIK: 2gr

KOLYE UCU: 2,8cm     AĞIRLIK: 5gr

1tl den Biraz Büyük Boyutlardadır.

 

BESMELE MUCİZESİ
Besmele 19 harf dir. Buda Cehennem Zebanilerinin sayısına denktir. Kim Besmeleyi çok okur, bunu adet haline getirirse, Allah; okuyanı Zebanilerden korur. Ayrıca okuyanın rızkını çoğaltır, dünya ve ahirette makam ve mevkisini arttırır. (Okuyacak kişi haram yememiş ve tam bir itikat ile şüphe duymadan, kalben inanarak, abdestli olarak okuması gerekir.)
* Besmeleyi günlük hayatta dilinden hiç düşürmeyenin Allah ölüm acısını hafifletir, kabir sorularını basitleştirir, kabir azabından korur, hesabı kolay ve zahmetsiz olur.
  •  Uykusunda devamlı ağlayan ve hıçkıran çocukları yatırırken ?35? kere Besmele okuyup; ?Besmele hürmetine Cenab-ı Hakk rahatlık versin? denirse Allah?ın izniyle çocuk rahatlar, huzura kavuşur. Veya bir kağıda ?35? kere yazılarak kağıt katlanır ve çocuğun yastığının bir kenarına konulur.
  •           Bir evin içinde; tüm kötülük, kaza ve belalardan korunmak, evde huzurlu yaşamak niyetiyle ?35? kere Besmele okunursa Cenab-ı Hakk hem huzur verir hem de dertlerden korur.
  •           Bir esnaf bereket ve helâl rızık için ?35? kere Besmele yazıp kağıdı dükkanının bir köşesine asarsa, işleri çoğalır, rızkı artar, bereket gelir.

Hediye Paketiyle Ve Faturalı Gönderilir.

NOT: Ürünlerimizin tamamı el işçiliği ile üretilmiş olup gramaj ve ebatlarda ± %5 sapma oluşabilmektedir.

 

 

Durum
Sıfır
Materyal
Gümüş
Taş Şekli
Zümrüt
Taş
Diğer
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.